ico

O nás

You are here: Home » O nás

Prečo si vybrať práve nás?

Tools2Riešenie na mieru!

naše služby pripravujeme individuálne a prispôsobíme ich vašim potrebám. Záleží nám na originálnosti každého projektu a neustále zlepšujeme postupy a kvalitu našich služieb. Vieme, že držať krok vo svete online prezentácií je dôležité.

up box

Využite naše skúsenosti!

už niekoľko rokov pracujeme v oblasti online prezentácií a máme dostatok vedomostí a skúseností, z ktorých môžete vyťažiť práve VY! Po odovzdaní každého finálneho projektu Vám ukážeme ako s Vašou novou prezentáciou pracovať a čo všetko bude potrebné pre jej korektný chod.

Internal Drive OpenVaše dáta pod kontrolou!

pri tvorbe pracujeme s citlivými dátami a garantujeme ich bezpečnosť. Neposkytujeme informácie tretím stranám a zároveň sa zaväzujeme po dokončení projektu odovzdať vám kompletné prístupové údaje k administrácií.

walletCenová dostupnosť!

pri stanovení konečnej cenovej ponuky berieme ohľad na vaše finančné možnosti a preto vieme naše ceny upraviť tak, aby si ich mohol dovoliť naozaj každý. Individuálny prístup nie je pre nás iba marketingový nástroj, ale prispôsobíme sa vaším možnostiam  a ukážeme vám, že za kvalitné služby dnes nemusíte utrácať tisíce eur.

supportTechnická podpora!

počas celej doby prípravy vašej online prezentácie sme pripravený vám zodpovedať vaše technické otázky. Naše poradenstvo nekončí ani po odovzdaní hotového webu a môžete naše služby využívať aj naďalej. Postaráme sa o vašu prezentáciu, aby neustále plnila svoju funkciu a bola pre každého ONLINE.

Show Comments